Bij 't Boshuis in Gelderland zit je goed voor een rustgevende glampingvakantie middenin een bosrijke omgeving. Boerengolf spelen, fietsen, wandelen met dieren of een lekkere pizza maken in de traditionele pizzaoven: bij ‘t Boshuis kan het allemaal! Deze boerderij is gelegen op slechts 7km van hanzestad Zutphen, hier kun je uiteraard uitgebreid shoppen maar er worden ook wandelingen georganiseerd langs de historische gebouwen of tochtjes met een fluisterboot.
Tijdens deze vakantie op de boerderij kom je niets tekort Boerderij ‘t Boshuis is een kleinschalig fruitteelt bedrijf in Vierakker (gemeente Bronckhorst) en is eigendom van de Familie Rietman (Hank en Hermien met hun zoon Paul). De Boerderij ‘t Boshuis is rond 1650 opgericht, oorspronkelijk als dorsschuur voor het kasteel Hackfort. Achter de boerderij vind je een halve hectare grond vol met allerlei soorten groenten en fruit. Daar mogen gasten zelf hun eigen groentes plukken, mits dit uiteraard volgroeid is.
Bij het ‘t Boshuis geniet je vanuit een comfortabele tent van rust en ruimte. Ook kun je na een lange boswandeling in het groen genieten van een welverdiend saunabezoek(!) óp de boerderij. Of speel met de boerderijdieren! Er lopen ezels, geitjes, kippen en een haan. Kinderen kunnen in de ochtend zelf eieren rapen, helpen om de dieren te voeren (uiteraard in overleg), of tegen kleine vergoeding een wandeling maken met een ezel.
‘t Boshuis ligt uitermate gunstig voor het maken van wandelingen. Gelegen aan de bosrand ben je voor het maken van een boswandeling dichtbij huis. Je kunt ook de wandelroute Hackfort (12 of 15 km) volgen langs Kasteel Hackfort, waar op zaterdag, mits voldoende water, de watermolen draait, met mooie korenvelden. Ook kan men hier de de Ockhorstroute lopen, afstand 8 km. Deze route is door Landschapsbeheer Gelderland en de Postcodeloterij uitgeroepen tot het mooiste ommetje van Gelderland. Deze routes en andere routes zijn bij ‘t Boshuis te verkrijgen. Ook een bezoek aan het wereldberoemde sterrenrestaurant Librije is zeker de moeite waard. Of bezoek in Zutphen op donderdagmorgen en zaterdag de gehele dag de biologische weekmarkt.
Via Huurtent.be boek je de ideale familievakantie naar camping BoerenBed 't Boshuis!
Accepteer hier functionele cookies om deze video te zien.
Toeristische informatie over Gelderland
Ontdek de schoonheid van Gelderland
Gelderland is een veelzijdige provincie met een zeer gemengd landschap. Nergens in Nederland vind je een gebied dat zo’n gevarieerde bebossing heeft. In de uitgestrekte bossen van Gelderland tref je honderden bijzondere planten en dieren aan. De grootste provincie van Nederland beschikt daarnaast over een breed aanbod van campings met safari- en lodgetenten, bungalowtenten, stacaravans en staanplaatsen in alle soorten en maten.
De vier belangrijkste gebieden van Gelderland zijn de Achterhoek, de Veluwe, de stedelijke regio Arnhem-Nijmegen en het Rivierenland. Binnen deze vier streken zijn andere natuurrijke gebieden te ontdekken zoals de Betuwe, het Land van Maas en Waal, de Bommelerwaard, de Gelderse vallei en de IJsselvallei. Gelderland is een ideale plek voor fietsers, wandelaars, roeiers, mountainbikers en ruiters om te genieten van al het prachtige groen en de wateren die door de provincie stromen. Fietsen of wandelen langs de rivier de Linge is voor kampeerders een onvergetelijke ervaring. En met de aanwezigheid van de vele kinderboerderijen, klimbossen, strandjes en vlindertuinen vervelen de kleintjes zich ook niet!
In het nationaal park De Hoge Veluwe is er voldoende ruimte om op adem te komen. In het omvangrijke natuurgebied zijn tientallen bedreigde planten- en diersoorten te ontdekken. Voor zowel jong als oud worden in De Hoge Veluwe sportieve, culturele en educatieve activiteiten georganiseerd. Pluspunt: fietsen zijn gratis te leen in het park! 🚴
De cultuur van Gelderland snuiven en ruiken
Nijmegen is een charmante en gezellige stad waar cultuur, historie en natuur zich op een prettige manier met elkaar vermengen. Gedurende het jaar kun je in de Keizerstad veel culturele evenementen bezoeken met de Nijmeegse Vierdaagse in juli als absoluut hoogtepunt. Provinciehoofdstad Arnhem en Apeldoorn zijn andere steden die zich perfect lenen voor een dagje uit. Daarnaast kenmerkt Gelderland zich door zijn actieve en unieke fruitteelt. Streekproducten in de vorm van fruitsappen, stroop, jam en siroop zijn dan ook volop te proeven in Gelderland. De belangrijkste geografische exponent van de fruitteelt is de Betuwe die vooral schittert als de fruitbomen in bloei staan.
Wist je dat?
De Achterhoek in Gelderland ligt, en niet in Overijssel? De grensstreek biedt jou een mix van bossen, kastelen, rustig kabbelende riviertjes en pittoreske dorpjes.
In Otterlo het Kröller-Müller Museum met hedendaagse kunst te bezoeken is? Vooral de indrukwekkende beeldentuin is een aanrader!
De Zwarte Cross in Gelderland plaatsvindt? Dit driedaagse muziekfestival trekt elk jaar ruim 200.000 bezoekers. Hiermee is de Zwarte Cross het drukst bezochte festival van Nederland.
Boeken op BoerenBed 't Boshuis
BoerenBed verhuurt op camping BoerenBed 't Boshuis lodgetenten met sanitair, chalets,bungalows of appartementen.