-
8,5Beoordelingen (5)
-
MMiddelgrote camping
-
Glamping
-
600 m van strand
-
Buitenzwembad
-
Levendig
- Camping in pijnbomenbos, deels terrasvormig
- Zwembad in lagune-stijl
- Op loopafstand van Calella de Palafrugell
- 600 m. van de mooie stranden gelegen
- Fijne speeltuin, sportveld, kindvriendelijk
- Geschikt voor jong en oud
- Kindvriendelijke camping
- Veel schaduwrijke plekken
Boek Calella de Palafrugell bij:
Beschrijving
Calella de Palafrugell ligt aan één van de zes baaien van het sympathieke gelijknamige dorpje Calella de Palafrugell, vlak bij de mooiste stranden van de Costa Brava. Het strand ligt op 600 m. Deze 4-sterrencamping is mooi gelegen in een pijnbomenbos. Een fijne gezinscamping die schaduwrijk is aangelegd en met hier en daar hoogteverschillen.Heerlijke genieten en lekker spetteren
De camping heeft aantrekkelijke zwembaden met waterglijbanen en allerlei sportieve voorzieningen, zoals een fitnessruimte en mooie tennisbanen. De 2 leuke zwembaden op camping Calella de Palafrugell liggen verspreid. Het grote zwembad is voorzien van een leuke glijbaan en grenst aan het terras van de (snack)bar. Het andere, diepere zwembad ligt vlak naast de sportvelden. Rondom beide zwembaden is voldoende ruimte om te zonnebaden. Op camping Calella de Palafrugell kun je gebruik maken van WiFi tegen betaling.
Ook aan de kleintjes is gedacht met een eigen gedeelte bij het zwembad en leuke speeltuintjes. Het animatieteam verzorgt leuke activiteiten voor jong en oud! In de miniclub en de juniorclub kunnen de kinderen overdag terecht om spelletjes te doen of leuke knutselwerkjes te maken. Vaak staat er ook een luchtkussen en er is een leuke speeltuin waar ze in kunnen spelen. ’s Avonds wordt er regelmatig karaoke georganiseerd of is er live-muziek of een leuke avondshow.
’s Avonds trekt het restaurant smulpapen van alle leeftijden en vermaken de kinderen zich prima in de speelhal of in de kinderclub. Tijdens de maanden juli en augustus wordt de camping erg levendig door de vele activiteiten die er georganiseerd worden. De nabijgelegen disco en weg kunnen voor enige overlast zorgen.
De Costa Brava heeft meer dan zon, zee en strand
De sportieve vakantieganger kan een potje tennis spelen, een beachvolleybal wedstrijdje mee doen of een fiets huren en hiermee de omgeving verkennen. Vanaf de camping kun je lopend naar het strand en het centrum. Ook de directe omgeving leent zich uitstekend voor uitstapjes naar de parochiekerk van Sant Martí, Casa Rosés, of drie historische bezoeken: de Joseph Pla-route, het kurkmuseum en de route van de wachttorens. Ook een bezoek aan de botanische tuin van Cap Roig behoort tot de mogelijkheden.
De plaats Palafrugell ligt op slechts ca. 500 meter afstand van de camping en het vliegveld van Girona ligt op ca. 50 kilometer afstand.--
Video Calella de Palafrugell, Cataluña
Video beschikbaar gesteld door Camping
Ligging Calella de Palafrugell, Cataluña
klik op icon voor meer infoToeristische informatie over Cataluña
Het binnenland of de Costa's? Campings in Catalonië, Spanje zoeken? Hier kun je campings vinden aan de Costa Brava, Costa Dorada en in het binnenland van de regio Catalonië met verhuur van vakantiehuisjes, safaritenten en stacaravans. De Costa Brava is het meest populair en het makkelijkst...
Beoordelingen (5)
Schrijf een beoordelingSchone en keurig onderhouden camping. Voelden ons welkom en veilig. Wij waren hier met onze 3 nog jonge kinderen en hebben een geweldige vakantie gehad. Prachtige stranden, leuke eettentjes.
Details van de score:
We bezochten deze camping voor de derde keer ,en het voelt als een thuis komen,een mooie overzichtelijke camping,met ruime staan plaatsen voor je caravan.super mooie omgeving,met leuke baaitjes om te zwemmen of om savonds gezellig naar een terrasje te gaan,dit is op loop afstand te doen.fijne camping met vele activiteiten.fijne winkel en bakker op de camping,kortom een super camping waar we graag weer terug naar toe gaan.
Details van de score:
Camping La Siesta is leuk voor een gezin met opgroeiende kinderen. De camping organiseert mooie mountainbike tochten en nordic walking tocht. Vriendelijk personeel, sanitair wordt heel goed schoongemaakt, vind ik erg belangrijk als kampeerder. In de omgeving is er genoeg te doen voor jong en oud. 'S-avonds is het gezellig via naar de baaitjes naar een ander dorpje te lopen. Ook is het heel mooi om een bootje te huren, helaas is de verhuur prijs erg prijzig! Genoeg lekkere restaurantjes waar je heerlijk kunt dineren.
TIPS:
"Leuk om te doen is dagje Barcelona, gezellige dorpjes Pals, Begur cadaques, Gerona, museum van Dali, Parc Natural de l'aigumolls de l'Emporda. Empuriabrava en Petatallada"
Details van de score:
Camping Zelf dikke pluim. Homair stacaravan minder, erg klein.... De stacaravans van Canvas en camping zelf (ook bij Tentholidays) volgend jaar want je wilt wel wat ruimte en luxe op je vakantie. Verder fantastische vakantie gehad, leuke ligging van de camping, leuke plaatsjes in de buurt. Zwembad wordt wel wat streng gecontroleerd.
Details van de score:
Zijn hier in voorjaar geweest. Heerlijk wat hebben wij genoten, lekker rustig, schoon en fijn zwembad. Zee ligt op loopafstand. Fijn restaurant, goed betaalbaar. Calella erg leuke plaats. Hele leuke omgeving. Onze stacaravan van Canvas was iets verouderd maar in prima staat. Waren uiteindelijk zeer tevreden. Het sanitair op de camping uitstekend bijgehouden. Prima vakantie op La Siësta gehad.