Heerlijk zwembad met uitzicht op zee
Ruim zonneterras met ligbedden
Direct aan het strand
Veel watersportmogelijkheden
Wellness
Wandelen en mountainbiken
Bezoek het bergdorpje Corte
Bezoek Sardinië vanuit Bonifacio

Boeken op camping Perla di Mare? Kies hier verblijf en organisatie:



Over camping Perla di Mare, Corsica

Perla di Mare is een prachtige Franse camping gelegen in een groene omgeving direct aan de schitterende witte zandstranden van de Costa Serena, Corsica. Watersportliefhebbers zullen het hier al snel naar hun zin hebben. Dat wordt genieten van het mooie zwembad, wellness en de Middellandse Zee.

Vier Sterren Camping Perla di Mare is direct aan het strand gelegen.
Een gezellige vier sterren familiecamping met luxe stacaravans op ruime plaatsen. WiFi over het hele terrein. Leuk Animatieprogramma. Vele watersportmogelijkheden. Heerlijk fietsen en wandelen net achter de camping. Perla di Mare heeft een restaurant op het strand. Geniet met een prachtig uitzicht van lokale specialiteiten. Bij de pizzeria kunnen jullie heerlijke vers gemaakte pizza afhalen om op jullie eigen terras van te genieten. Ook is er een bar waar snacks en verfrissende drankjes besteld kunnen worden. Het verwarmde buitenzwembad geeft spetterplezier in het laag- en hoogseizoen. Rondom het zwembad zijn er genoeg ligbedjes om heerlijk te relaxen in de warme stralen van de zon. De peuters kunnen veilig spelen het ondiepe peuterbad. En de waterspeeltuin is zelfs leuk voor jong en oud!

Een fijn zwembad met waterspeeltuin
Perla di Mare is eigenlijk een bloemrijk dorpje met vele voordelen en voorzieningen en dat alles in een groene omgeving. Met het zwembad op een paar meters van het zandstrand en een restaurant met een schaduwrijk terras aan zee, kun je genieten van deze heerlijke authentieke plek.
De camping biedt enorm veel activiteiten en op nog geen 50 meter bevindt zich een Club Nautique waar je (tegen betaling) kunt waterskiën, parasailen, waterfietsen, windsurfen, kajakken op zee, catamaran zeilen of jetskiën. Achter de camping ligt een natuurgebied waar je naar hartenlust kunt fietsen en wandelen.

Rondom camping Perla di Mare
HetÎle de Beauté, zoals Corsica in de volksmond genoemd wordt, biedt een diversiteit aan activiteiten. Ontdek het bergachtige binnenland eens wandelend of op de mountainbike. Op de Bounty stranden geniet je optimaal van zon, zee en strand. Breng zeker een bezoek aan de steden Bastia en Bonifacio.

Corsica heeft een lange geschiedenis en dat zie je terug in de vele streekgerechten. Lokale boeren zijn bijzonder trots op hun producten. Voor je het weet tover je een topmenu op tafel met de lekkerste ingrediënten. Kook je niet graag zelf? In de restaurantjes, zowel aan zee als in de gezellige omliggende dorpjes, geniet je volop van de lokale specialiteiten.




Via Huurtent.be boek je de ideale familievakantie naar camping Perla di Mare!


Boeken op Perla di Mare

Vacanceselect verhuurt op camping Perla di Mare stacaravans, mobilehomes.
 

Bekijk prijs bij:

Bekijk Prijs
 
 

Beoordelingen camping Perla di Mare
 Beoordeling toevoegen

Gemiddelde beoordeling

  • TOTAALSCORE
    8.0
  • Algemeen
    7.5
  • Personeel
    8.5
  • Sanitair
    7.0
  • Kinderen
    8.0
  • Activiteiten
    9.0
  • Horeca
    7.5
  • Zwembad
    8.0
  • Deze camping is beoordeeld op verschillende punten, en de totaalscore is berekend uit het gewogen gemiddelde van de gegeven punten. De algemene score is hierbij 3x meegeteld, en de overige scores 1x.
     Elsa Hermans - hoogseizoen 2013, met gezin
    08-07-2013
     Elsa Hermans
  • Algemeen
    7
  • Personeel
    8
  • Sanitair
    7
  • Kinderen
    8
  • Activiteiten
    9
  • Horeca
    7
  • Zwembad
    8
  • We zaten in een chalet, heel mooi en brandschoon. Had alles wat we wilden hebben. Het strand en zwembad lagen slechts 100 meter van elkaar en vanuit ons. Voor de luie dagen is er lekker eten, bv. thais en pizza. Een leuke omgeving met veel te doen (bv. canyoning) en een erg enthousiast en aardig animatieteam.

    Leuke Tips en Uitstapjes
    Bonifacio, Porto Vecchio, Porto, Corte, St Florent

     Maarten en Margje - hoogseizoen 2011, met gezin
    18-07-2012
     Maarten en Margje
  • Algemeen
    8
  • Personeel
    9
  • Kinderen
    8
  • Activiteiten
    9
  • Horeca
    8
  • Zwembad
    8
  • De camping was mooi met ruim opgezette plaatsen. Het ligt aan een mooi breed zandstrand waar altijd genoeg ruimte is. Het zwembad is mooi, goed restaurant aan de zee. Het strand is perfect, rustig en loopt langzaam of, superfijn voor onze jonge kinderen. Verder was er een leuk animatieteam, welliswaar in het frans maar toch leuk.
    De staanplaatsen zijn lekker ruim, onze stacaravan was super netjes en schoon.
    Wij hebben genoten van het attente personeel en natuurlijk van de omgeving.