-
?Beoordeling schrijven
-
XSZeer kleine camping (12 accommodaties)
-
Klein & Groen
-
Onderdeel van Landal
- Wintersportvakantie
- Zomervakantie
- Luxe appartementen aan de pistes
- Appartementen met Finse sauna
- Broodjesbesteldienst
- Diverse restaurants op loopafstand
- Tegen de Italiaanse grens
- Diverse overdekte zwembad/wellness in de omgeving
Boek Landal Clofers Sonnleitn bij:
Over Landal Clofers Sonnleitn in Sonnleiten
Zin om vakantie te vieren direct aan de pistes van het skigebied Nassfeld? Kies dan voor een van de 12 luxe appartementen van Alpen Residences Clofers Sonnleitn. Of je nu een sportieve wintersporter bent of liever de omgeving wandelend ontdekt, hier zit je zowel winter als zomer op een fantastische vakantieplek. Vanaf jouw vakantiewoning stap je zo de bergen in. Ben je beginnend skiër, ervaren skiër of op vakantie met het gezin, ieder kan hier een geweldige vakantie beleven. In de winter ligt de piste aan je voeten. Sun ski world Nassfeld heeft wel 110 kilometer pistes, 30 kabelbanen en vele bergcafés en gezellige restaurants. Bovendien is dit een gebied met veel zonuren. In de zomermaanden kies je voor een van de wandelroutes of volg een van de mountainbikeroutes op je mountainbike. Bezoek het klimpark, kom met grote snelheid naar beneden met de zomerrodelbaan Pendolino of bezoek de Aquatrail boven op de Madritsche.
Kleinschalig vakantiecomplex aan de piste
Landal Clofers Sonnleitn ligt op 1380m hoogte en heeft prachtig uitzicht op omliggend gebergte. De appartementen hebben een ruim balkon en een Finse sauna met bijzonder uitzicht. Het vakantiecomplex ligt op slechts 150 meter van de Sonnleitnbahn. De kabelbaan kun je dus wandelend bereiken en je bent ook meteen op de piste. 's Zomers starten hier de mooiste wandelroutes en uitdagende mountainbiketochten. Het Nassfeld park met zomerrodelbaan, klimpark en nog veel meer ligt ook in de omgeving.
Aanbieders & Accommodaties 3
Ligging Landal Clofers Sonnleitn, Karintië
klik op icon voor meer infoToeristische informatie over Karintië
Wandelen, water en wintersport Grote kans dat je naar Karinthië gaat om bergen en meren te zien. Je vindt hier bergen in alle formaten, landschappen met uitgestrekte vlaktes, glooiende heuvels en fraaie dalen. Er zijn meer dan 1200 meren en plassen; in veel hiervan kan gezwommen worden.
Populaire thema's in Karintië
Veelgestelde Vragen over Landal Clofers Sonnleitn
Op Landal Clofers Sonnleitn kun je appartementen huren via Landal. In totaal zijn er 3 verschillende accommodatietypes beschikbaar, waaronder uitvoeringen met een eigen (overdekte) veranda of terras en ruimte voor gezelschappen tot 10 personen.
Landal Clofers Sonnleitn ligt bij Sonnleiten in de regio Karintië (Oostenrijk). De rijafstand (vanaf Antwerpen) bedraagt ongeveer 1120 km.
Ja, Landal Clofers Sonnleitn is een erg kindvriendelijke bestemming en met name geschikt voor jonge kinderen.
Landal Clofers Sonnleitn is een klein en groen vakantiepark met circa 12 accommodaties. Op het terrein vind je onder andere wifi/internet.